WITAMY W SIMPLER IT

Niezawodny partener w dystrybucji urządzeń IT

Firma SIMPLER IT powstała na początku 2011 roku w odpowiedzi na potrzeby rynku, jakimi są niskie ceny oraz szerokość asortymentu produktów.

Firmę tworzą osoby, które od początku swojego życia zawodowego spełniają się w pracy w dystrybucji sprzętu komputerowego.
Doświadczenie, które zdobyliśmy pracując u największych polskich dystrybutorów i światowych producentów przekłada się na korzyści dla naszych partnerów biznesowych.

Obsługa naszych Klientów jest zawsze na wysokim poziomie, a informacje, które przekazujemy w komunikacji z Partnerami są rzetelne i prawdziwe.

Wysoki poziom świadczonych usług
Doświadczeni pracownicy z branży IT
Niezawodny i szybki kontakt 24/h
CLIENT TESTIMONIALS

What They’re Saying

Lorem ipsum is simply free text used by copy. Neque simply free text porro est dolorem ipsum quia.

Ekspert w dziedzinie rozwiązań IT dla biznesu!

Nowoczesne i wydajne serwery

Dostarczamy nowoczesne i wydajne serwery, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie:
Konfiguracji serwera
Monitorowania procesów
Wsparcia technicznego

Pamięci Masowe i Sieciowe

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór rozwiązań z zakresu pamięci masowych oraz sieciowych. Dzięki temu, możemy zapewnić nie tylko bezpieczne przechowywanie danych, ale także szybki i efektywny dostęp do nich.
Bezpieczne przechowywanie danych
Szybkie i efektywny dostęp do danych

Ekpert w dziedzinie rozwiązań IT dla biznesu!

Jesteśmy dynamiczną firmą, działającą na rynku Warszawskim od 2011 roku. Nasza specjalizacja obejmuje kompleksową gamę produktów i usług z zakresu technologii informatycznych, z myślą o zaspokojeniu wszelkich potrzeb naszych klientów.

Ekpert w dziedzinie rozwiązań IT dla biznesu!